MBC275-1T12L
BelBel
MBC275-1T12L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBC275-1T12L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 12V 160/275W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 737 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 737 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
MBC275-1T12L specifikacijos
Dalies numeris MBC275-1T12L Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 12V 160/275W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 737 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Serija MBC275 Galia (vatais) 160W (275W Forced Air)
Kiti vardai 179-2969 Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova No
funkcijos Adjustable Output, DC Input Capable, PFC, Standby Output, Universal Input Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 13.33A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 13.33A