MBC250-1048G
BelBel
MBC250-1048G Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBC250-1048G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 48V 250W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 608 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 608 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
30 pcs
  • Pranešimas
MBC250-1048G specifikacijos
Dalies numeris MBC250-1048G Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 48V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 608 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 48V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 1.50" H (127.0mm x 76.2mm x 38.1mm)
Serija MBC250 Galia (vatais) 250W
Kiti vardai 179-2438
MBC2501048G
Darbinė temperatūra -20°C ~ 70°C (With Derating)
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Būtiniausia minimali apkrova -
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos PFC, Universal Input
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 5.25A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 5.25A Patvirtinimai -