MBC180-1058L
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBC180-1058L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 58V 120W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 854 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 854 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
24 pcs
  • Pranešimas
MBC180-1058L specifikacijos
Dalies numeris MBC180-1058L Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 58V 120W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 854 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 58V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 80 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 5.00" L x 3.00" W x 0.75" H (127.0mm x 76.2mm x 19.0mm)
Serija MBC180 Galia (vatais) 120W (180W Forced Air)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Būtiniausia minimali apkrova No
Efektyvumas 92% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 58V 2.07A 80 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 2.07A Patvirtinimai CE