MBC120-1T15L
BelBel
MBC120-1T15L Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MBC120-1T15L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CONVERTER 15V 100/120W
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
96 pcs
  • Pranešimas
MBC120-1T15L specifikacijos
Dalies numeris MBC120-1T15L Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CONVERTER 15V 100/120W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1627 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas - Įtampa - 3 rezultatas -
Įtampa - 2 išėjimas - Įtampa - išėjimas 1 15V
Įtampa - izoliacija 4kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 3.00" L x 2.00" W x 1.18" H (76.2mm x 50.8mm x 30.1mm)
Serija MBC120 Galia (vatais) 100W (120W Forced Air)
Darbinė temperatūra -40°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova No Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
Efektyvumas 90% Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 6.66A 85 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 6.66A Patvirtinimai CE