MAP110-4200G
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: MAP110-4200G
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 60W
Duomenų lapai:
RoHs statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Akcijų būklė 548 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 548 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
40 pcs
  • Pranešimas
MAP110-4200G specifikacijos
Dalies numeris MAP110-4200G Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CNVRTR 12V 24V -12V 5V 60W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 548 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 4 išėjimas 5V Įtampa - 3 rezultatas -12V
Įtampa - 2 išėjimas 24V Įtampa - išėjimas 1 12V
Įtampa - izoliacija 4.242kV Įtampa - įėjimas 85 ~ 264 VAC
Įveskite Open Frame Dydis / Matmenys 7.00" L x 4.30" W x 1.97" H (177.8mm x 109.2mm x 50.0mm)
Serija MAP110 Galia (vatais) 80W (110W Forced Air)
Darbinė temperatūra 0°C ~ 70°C (With Derating) Išėjimų skaičius 4
Montavimo tipas Chassis Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Būtiniausia minimali apkrova Yes "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
funkcijos Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input Efektyvumas 80%
Išsamus aprašymas Open Frame AC DC Converter 4 Output 12V 24V -12V 5V 5A, 4A, 1A, 2A 85 ~ 264 VAC Input Dabartinis - išvestis (maks.) 5A, 4A, 1A, 2A