LES015ZH-3
BelBel
LES015ZH-3 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: LES015ZH-3
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 15W
Duomenų lapai: LES015ZH-3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
LES015ZH-3 specifikacijos
Dalies numeris LES015ZH-3 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 15W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5712 pcs Duomenų lapas LES015ZH-3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija LES Galia (vatais) 15W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 6-DIP Module
Kiti vardai 179-2132 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 86%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 1.25A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 1.25A