IES020YG-A
BelBel
IES020YG-A Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: IES020YG-A
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 5V 20W
Duomenų lapai: IES020YG-A.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
IES020YG-A specifikacijos
Dalies numeris IES020YG-A Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 5V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4155 pcs Duomenų lapas IES020YG-A.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 16V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.00" L x 1.00" W x 0.40" H (50.8mm x 25.4mm x 10.2mm)
Serija IES Galia (vatais) 20W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 9-DIP Module
Kiti vardai 179-2134 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 87%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 4A 16V - 36V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 4A