HLS30ZD-NT
BelBel
HLS30ZD-NT Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HLS30ZD-NT
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 2.5V 75W
Duomenų lapai: HLS30ZD-NT.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
HLS30ZD-NT specifikacijos
Dalies numeris HLS30ZD-NT Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 2.5V 75W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5683 pcs Duomenų lapas HLS30ZD-NT.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 2.5V Įtampa - izoliacija 1.5kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 75V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.40" L x 2.28" W x 0.43" H (61.0mm x 57.9mm x 10.9mm)
Serija HLS Galia (vatais) 75W
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė 9-DIP Module, 1/2 Brick
Kiti vardai 179-2246 Darbinė temperatūra -40°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 88%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 2.5V 30A 36V - 75V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 30A