HCTI-100-7.0
BelBel
HCTI-100-7.0 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: HCTI-100-7.0
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas FIXED IND 100UH 7A 37 MOHM TH
Duomenų lapai: 1.HCTI-100-7.0.pdf2.HCTI-100-7.0.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
47 pcs
141 pcs
517 pcs
  • Pranešimas
HCTI-100-7.0 specifikacijos
Dalies numeris HCTI-100-7.0 Gamintojas Bel
apibūdinimas FIXED IND 100UH 7A 37 MOHM TH "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 76342 pcs Duomenų lapas 1.HCTI-100-7.0.pdf2.HCTI-100-7.0.pdf
Įveskite Toroidal Tolerancija ±15%
Tiekėjo prietaisų paketas Radial Lead Dydis / Matmenys 1.280" Dia (32.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija HCTI
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tray Paketas / dėžutė Radial
Kiti vardai 595-1728 Darbinė temperatūra -55°C ~ 105°C
Montavimo tipas Through Hole Medžiaga - branduolys -
Induktyvumo dažnumas - bandymas 1kHz Induktyvumas 100µH
Aukštis - sėdi (maks.) - Dažnis - savarankiškas rezonansas -
funkcijos - Išsamus aprašymas 100µH Shielded Toroidal Inductor 7A 37 mOhm Max Radial
DC rezistorius (DCR) 37 mOhm Max Dabartinis įvertinimas 7A