ECO-330-28
BelBel
ECO-330-28 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-330-28
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR 330VA 115/230V 14/28V SEC
Duomenų lapai: ECO-330-28.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ECO-330-28 specifikacijos
Dalies numeris ECO-330-28 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 1132 pcs Duomenų lapas ECO-330-28.pdf
Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 14V, Series 28V Įtampa - pirminė 115V, 230V
Įtampa - izoliacija 4000Vrms Įveskite Laminated Core
Nutraukimo stilius Terminal Block Dydis / Matmenys 126.00mm L x 136.00mm W
Serija EcoTran Antrinis vijimas (-ai) Dual
Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual Maitinimas - maks 330 VA
Kiti vardai 595-1797 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 114.30mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 23.4A, Series 11.7A Centras palieskite No