ECO-140-24
BelBel
ECO-140-24 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ECO-140-24
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR 140VA 115/230V 12/24V SEC
Duomenų lapai: ECO-140-24.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Pranešimas
ECO-140-24 specifikacijos
Dalies numeris ECO-140-24 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 1416 pcs Duomenų lapas ECO-140-24.pdf
Įtampa - antrinė (visa apkrova) Parallel 12V, Series 24V Įtampa - pirminė 115V, 230V
Įtampa - izoliacija 4000Vrms Įveskite Laminated Core
Nutraukimo stilius Terminal Block Dydis / Matmenys 90.00mm L x 106.00mm W
Serija EcoTran Antrinis vijimas (-ai) Dual
Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual Maitinimas - maks 140 VA
Kiti vardai 595-1781 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 106.00mm
Dabartinis - išvestis (maks.) Parallel 11.6A, Series 5.8A Centras palieskite No