DP-241-5-36
BelBel
DP-241-5-36 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP-241-5-36
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 12VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: 1.DP-241-5-36.pdf2.DP-241-5-36.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DP-241-5-36 specifikacijos
Dalies numeris DP-241-5-36 Gamintojas Bel
Galimas kiekis 13991 pcs Duomenų lapas 1.DP-241-5-36.pdf2.DP-241-5-36.pdf
Svoris 0.7 lb (317.51g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 36V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Solder, Quick Connect
Dydis / Matmenys 71.40mm L x 36.30mm W Serija 241
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 12 VA Kiti vardai 595-1099
Montavimo tipas Chassis Mount Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 42.80mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 350mA Centras palieskite Yes