DP-241-4-28L
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DP-241-4-28L
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas XFRMR LAMINATED 6VA CHAS MOUNT
Duomenų lapai: DP-241-4-28L.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
50 pcs
  • Pranešimas
DP-241-4-28L specifikacijos
Dalies numeris DP-241-4-28L Gamintojas Bel
Galimas kiekis 13254 pcs Duomenų lapas DP-241-4-28L.pdf
Svoris 0.44 lb (199.58g) Įtampa - antrinė (visa apkrova) 28V
Įtampa - pirminė 115V, 230V Įtampa - izoliacija 2500Vrms
Įveskite Laminated Core Nutraukimo stilius Wire Leads
Dydis / Matmenys 60.30mm L x 33.30mm W Serija Two-4-One™
Antrinis vijimas (-ai) Single Pirminis apvyniojimas (-ai) Dual
Maitinimas - maks 6 VA Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 8 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 36.20mm
Dabartinis - išvestis (maks.) 200mA Centras palieskite Yes