DFC10U24D5
BelBel
DFC10U24D5 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFC10U24D5
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-5V 10W
Duomenų lapai: DFC10U24D5.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
DFC10U24D5 specifikacijos
Dalies numeris DFC10U24D5 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-5V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1296 pcs Duomenų lapas DFC10U24D5.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -5V
Įtampa - išėjimas 1 5V Įtampa - izoliacija 700V
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 36V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Serija DFC10 Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5-DIP Module
Kiti vardai 179-1021 Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 20 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant funkcijos -
Efektyvumas 79% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 5V -5V 850mA, 850mA 9V - 36V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 850mA, 850mA Programos ITE (Commercial)