DFC10E12S3.3
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFC10E12S3.3
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 3.33V 10W
Duomenų lapai: DFC10E12S3.3.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DFC10E12S3.3 specifikacijos
Dalies numeris DFC10E12S3.3 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER 3.33V 10W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 4124 pcs Duomenų lapas DFC10E12S3.3.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 3.33V Įtampa - izoliacija 700V
Įtampa - įėjimas (min.) 9V Įtampa - įėjimas (maks.) 18V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.02" L x 1.02" W x 0.42" H (51.3mm x 25.9mm x 10.7mm)
Serija DFC10 Galia (vatais) 10W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 5-DIP Module, 4 Leads
Kiti vardai Q1160176 Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 76%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 3.33V 2A 9V - 18V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 2A