DFA20E48D12
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DFA20E48D12
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER +/-12V 20W
Duomenų lapai: DFA20E48D12.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
DFA20E48D12 specifikacijos
Dalies numeris DFA20E48D12 Gamintojas Bel
apibūdinimas DC DC CONVERTER +/-12V 20W "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 5148 pcs Duomenų lapas DFA20E48D12.pdf
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -12V
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - izoliacija 1.544kV
Įtampa - įėjimas (min.) 36V Įtampa - įėjimas (maks.) 72V
Įveskite Isolated Module Dydis / Matmenys 2.02" L x 2.02" W x 0.45" H (51.3mm x 51.3mm x 11.4mm)
Serija DFA20 Galia (vatais) 20W
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė 7-DIP Module
Kiti vardai 179-1051 Darbinė temperatūra -50°C ~ 100°C
Išėjimų skaičius 2 Montavimo tipas Through Hole
funkcijos - Efektyvumas 84%
Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 2 Output 12V -12V 850mA, 850mA 36V - 72V Input Dabartinis - išvestis (maks.) 850mA, 850mA