DCHM31SCBRPN-HT1
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DCHM31SCBRPN-HT1
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A
Duomenų lapai: DCHM31SCBRPN-HT1.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 706 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 706 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DCHM31SCBRPN-HT1 specifikacijos
Dalies numeris DCHM31SCBRPN-HT1 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN MICRO-D RCPT 31POS R/A "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 706 pcs Duomenų lapas DCHM31SCBRPN-HT1.pdf
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas Solder "Shell" dydis, jungties išdėstymas 0.100 Pitch x 0.100 Row to Row
"Shell" medžiaga, apdaila Electroless Nickel Serija Dura-Con™
Pakuotė Bulk Kiti vardai CDCHM31SCBRPN-HT1
Darbinė temperatūra -40°C ~ 175°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 31 Montavimo tipas Through Hole, Right Angle
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas -
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Liquid Crystal Polymer (LCP)
Flanšo funkcija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 31 Position D-Type, Micro-D Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas -