DBUF25ST
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: DBUF25ST
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas DSUB 25 F CRIMP FLOA G30 TIN
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
DBUF25ST specifikacijos
Dalies numeris DBUF25ST Gamintojas Bel
apibūdinimas DSUB 25 F CRIMP FLOA G30 TIN "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6082 pcs Duomenų lapas
Vielos matuoklis - Įtampos įvertinimas -
Nutraukimas - "Shell" dydis, jungties išdėstymas 3 (DB, B)
"Shell" medžiaga, apdaila Steel, Tin Plated Serija D*U
Pakuotė - Kiti vardai CDBUF25ST
Darbinė temperatūra -65°C ~ 125°C Eilučių skaičius 2
Pozicijų skaičius 25 Montavimo tipas -
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Medžiagų degumo įvertinimas UL94 V-0
Apsauga nuo įsilaužimo - Būsto medžiaga Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Flanšo funkcija - funkcijos -
Išsamus aprašymas 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector Dabartinis įvertinimas 5A