CPA250-4530S210
BelBel
CPA250-4530S210 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CPA250-4530S210
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W
Duomenų lapai: CPA250-4530S210.pdf
RoHs statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
  • Pranešimas
CPA250-4530S210 specifikacijos
Dalies numeris CPA250-4530S210 Gamintojas Bel
apibūdinimas AC/DC CNVRTR 5V 3.3V +/-12V 250W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas be išimties / RoHS atitiktis
Galimas kiekis 5710 pcs Duomenų lapas CPA250-4530S210.pdf
Įtampa - 4 išėjimas -12V Įtampa - 3 rezultatas 12V
Įtampa - 2 išėjimas 3.3V Įtampa - išėjimas 1 5V
Įtampa - izoliacija 3kV Įtampa - įėjimas 90 ~ 264 VAC
Įveskite Enclosed Dydis / Matmenys 5.07" L x 1.60" W x 6.40" H (128.7mm x 40.6mm x 162.5mm)
Serija Melcher CPA Galia (vatais) 250W
Darbinė temperatūra -25°C ~ 50°C Išėjimų skaičius 4
Montavimo tipas Compact PCI® Būtiniausia minimali apkrova Yes
Efektyvumas 83% Išsamus aprašymas Enclosed AC DC Converter 4 Output 5V 3.3V 12V -12V 40A, 40A, 5.5A, 2A 90 ~ 264 VAC Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 40A, 40A, 5.5A, 2A Patvirtinimai cCSAus, CE, cULus, TUV