CN0967C22G19P9-200
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0967C22G19P9-200
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.CN0967C22G19P9-200.pdf2.CN0967C22G19P9-200.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CN0967C22G19P9-200 specifikacijos
Dalies numeris CN0967C22G19P9-200 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1192 pcs Duomenų lapas 1.CN0967C22G19P9-200.pdf2.CN0967C22G19P9-200.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-19 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakuotė Bulk Kiti vardai CCN0967C22G19P9-200
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 19 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Male Pins
Spalva - Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm)