CN0967C22A55P9Y240
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0967C22A55P9Y240
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: CN0967C22A55P9Y240.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 856 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 856 pcs
  • Pranešimas
CN0967C22A55P9Y240 specifikacijos
Dalies numeris CN0967C22A55P9Y240 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 856 pcs Duomenų lapas CN0967C22A55P9Y240.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-55 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, CN0967
Pakuotė Bulk Kiti vardai CCN0967C22A55P9Y240
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 55 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -