CN0967C20G41P9Y240
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0967C20G41P9Y240
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
CN0967C20G41P9Y240 specifikacijos
Dalies numeris CN0967C20G41P9Y240 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1485 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Cadmium over Nickel Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, CN0967
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CCN0967C20G41P9Y240
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 41
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CN0967C20G41P9Y240
Didelis skersmuo tiekiamas 20-41 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 41 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT MALE 41POS GOLD CRIMP