CN0966B22S55P9-200
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966B22S55P9-200
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 675 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 675 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
CN0966B22S55P9-200 specifikacijos
Dalies numeris CN0966B22S55P9-200 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 675 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Stainless Steel
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, CN0966
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CCN0966B22S55P9-200
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 55
Montavimo tipas Free Hanging (In-Line) Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas CN0966B22S55P9-200
Didelis skersmuo tiekiamas 22-55 funkcijos Self Locking, Shielded
Išplėstas aprašymas 55 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN PLUG MALE 55POS GOLD CRIMP