CN0966B22G39P9Y040
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966B22G39P9Y040
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE
Duomenų lapai: 1.CN0966B22G39P9Y040.pdf2.CN0966B22G39P9Y040.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 992 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 992 pcs
  • Pranešimas
CN0966B22G39P9Y040 specifikacijos
Dalies numeris CN0966B22G39P9Y040 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 39POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 992 pcs Duomenų lapas 1.CN0966B22G39P9Y040.pdf2.CN0966B22G39P9Y040.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-39
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium over Nickel
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CCN0966B22G39P9Y040 Orientacija 9
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 39 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą Epoxy, Glass Filled Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
Apima - Būsto spalva Silver
funkcijos Coupling Nut, Self Locking Tvirtinimo tipas Threaded
Sujungimo veržlės skersmuo 1.735" (44.07mm) Susisiekimo tipas Crimp