CN0966B14G15P9Y040
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966B14G15P9Y040
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE
Duomenų lapai: CN0966B14G15P9Y040.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CN0966B14G15P9Y040 specifikacijos
Dalies numeris CN0966B14G15P9Y040 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 15POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1181 pcs Duomenų lapas CN0966B14G15P9Y040.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 14-15
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium over Nickel
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CCN0966B14G15P9Y040 Orientacija 9
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 15 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Bright Cadmium over Nickel Sujungimo veržlės skersmuo 1.230" (31.24mm)