CN0966A18A11P9-040
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: CN0966A18A11P9-040
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE
Duomenų lapai: CN0966A18A11P9-040.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
CN0966A18A11P9-040 specifikacijos
Dalies numeris CN0966A18A11P9-040 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG HSNG MALE 11POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1197 pcs Duomenų lapas CN0966A18A11P9-040.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Unshielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-11
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija MIL-DTL-26500, CN0966 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CCN0966A18A11P9-040 Orientacija 9
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 11 (1 + 10 Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut, Self Locking
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.470" (37.34mm)