BACC63CC20-39SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CC20-39SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63CC20-39SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 774 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 774 pcs
  • Pranešimas
BACC63CC20-39SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63CC20-39SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 774 pcs Duomenų lapas BACC63CC20-39SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-39 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CC20-39SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 39 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 0.986" (25.04mm) Backshell medžiaga, dengimas -