BACC63CB24-61P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB24-61P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63CB24-61P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 646 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 646 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB24-61P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB24-61P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 646 pcs Duomenų lapas BACC63CB24-61P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CB24-61P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63CB24-57SNH
BACC63CB24-57SNH
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG FMALE 57POS INLINE
Sandelyje: 786 pcs
parsisiųsti: BACC63CB24-57SNH.pdf
RFQ
BACC63CB24-61P7H
BACC63CB24-61P7H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 61POS INLINE