BACC63CB24-57P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB24-57P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63CB24-57P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 602 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB24-57P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB24-57P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 57POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 602 pcs Duomenų lapas BACC63CB24-57P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-57 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CB24-57P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 57 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -