BACC63CB22A32SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB22A32SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63CB22A32SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 628 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 628 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB22A32SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB22A32SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 628 pcs Duomenų lapas BACC63CB22A32SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CB22A32SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -