BACC63CB22-12P8
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB22-12P8
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63CB22-12P8.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 618 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 618 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB22-12P8 specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB22-12P8 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 618 pcs Duomenų lapas BACC63CB22-12P8.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CB22-12P8
Orientacija 8 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos Coupling Nut
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Plug, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63CB22-12P7
BACC63CB22-12P7
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 729 pcs
parsisiųsti: BACC63CB22-12P7.pdf
RFQ
BACC63CB22-12P8H
BACC63CB22-12P8H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN PLG HSG MALE 12POS INLINE