BACC63CB20-41S7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB20-41S7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.BACC63CB20-41S7.pdf2.BACC63CB20-41S7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 602 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 602 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB20-41S7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB20-41S7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLUG FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 602 pcs Duomenų lapas 1.BACC63CB20-41S7.pdf2.BACC63CB20-41S7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63CB20-41S7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 (Power) Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos Coupling Nut Tvirtinimo tipas Bayonet Lock
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Plug, Female Sockets
Spalva - Kabelių atidarymas 0.986" (25.04mm)