BACC63CB18A31SNH
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63CB18A31SNH
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE
Duomenų lapai: BACC63CB18A31SNH.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63CB18A31SNH specifikacijos
Dalies numeris BACC63CB18A31SNH Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN PLG HSG FMALE 31POS INLINE "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1057 pcs Duomenų lapas BACC63CB18A31SNH.pdf
Įveskite For Female Sockets Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 18-31
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Anodized
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CBACC63CB18A31SNH Orientacija N (Normal)
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 31 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Free Hanging (In-Line)
Montavimo funkcija - Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Black funkcijos Coupling Nut
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas Aluminum, Anodized Black Sujungimo veržlės skersmuo 1.375" (34.93mm)