BACC63BV24F30SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV24F30SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV24F30SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 693 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 693 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV24F30SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV24F30SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 693 pcs Duomenų lapas BACC63BV24F30SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-30 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV24F30SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 30 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63BV24F30S7H
BACC63BV24F30S7H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 30POS PNL MT
Sandelyje: 1255 pcs
parsisiųsti: BACC63BV24F30S7H.pdf
RFQ
BACC63BV24F43P7
BACC63BV24F43P7
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 628 pcs
parsisiųsti: BACC63BV24F43P7.pdf
RFQ
BACC63BV24F30SNH
BACC63BV24F30SNH