BACC63BV24F30P6
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV24F30P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV24F30P6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 827 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 827 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV24F30P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV24F30P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 30POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 827 pcs Duomenų lapas BACC63BV24F30P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-30 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV24F30P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 30 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63BV24B61SN
BACC63BV24B61SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 61POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 544 pcs
parsisiųsti: BACC63BV24B61SN.pdf
RFQ
BACC63BV24F30P6H
BACC63BV24F30P6H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 30POS PNL MT