BACC63BV24B61P7
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV24B61P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV24B61P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 629 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 629 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV24B61P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV24B61P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 61POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 629 pcs Duomenų lapas BACC63BV24B61P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-61 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV24B61P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 61 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -