BACC63BV24B43P7
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV24B43P7
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV24B43P7.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 720 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 720 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV24B43P7 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV24B43P7 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 720 pcs Duomenų lapas BACC63BV24B43P7.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 24-43 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV24B43P7
Orientacija 7 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 43 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.235" (31.37mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Susiję produktai
BACC63BV24B43P9
BACC63BV24B43P9
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 43POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 616 pcs
parsisiųsti: BACC63BV24B43P9.pdf
RFQ
BACC63BV24B30SN
BACC63BV24B30SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 30POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 639 pcs
parsisiųsti: BACC63BV24B30SN.pdf
RFQ
BACC63BV24B43P7H
BACC63BV24B43P7H
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 43POS PNL MT