BACC63BV22H12SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV22H12SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV22H12SN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 817 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 817 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV22H12SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV22H12SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 817 pcs Duomenų lapas BACC63BV22H12SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV22H12SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Susiję produktai
BACC63BV22H12SNH
BACC63BV22H12SNH
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT