BACC63BV22F39S6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV22F39S6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV22F39S6.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 662 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 662 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV22F39S6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV22F39S6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 662 pcs Duomenų lapas BACC63BV22F39S6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-39 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV22F39S6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 39 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -