BACC63BV22F32PN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV22F32PN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV22F32PN.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 733 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 733 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV22F32PN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV22F32PN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 32POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 733 pcs Duomenų lapas BACC63BV22F32PN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 22-32 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV22F32PN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 32 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 1.106" (28.09mm) Backshell medžiaga, dengimas -
Programos -
Susiję produktai
BACC63BV22F32S10
BACC63BV22F32S10
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 593 pcs
parsisiųsti: BACC63BV22F32S10.pdf
RFQ
BACC63BV22F32PNH
BACC63BV22F32PNH
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN RCPT HSNG MALE 32POS FLANGE