BACC63BV22F19P6H
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV22F19P6H
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT
Duomenų lapai: BACC63BV22F19P6H.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV22F19P6H specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV22F19P6H Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT HSG MALE 19POS PNL MT "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1586 pcs Duomenų lapas BACC63BV22F19P6H.pdf
Įveskite For Male Pins Ekranavimas Shielded
Shell dydis, MIL - "Shell Size" - Įterpti 22-19
"Shell" medžiaga Aluminum "Shell Finish" Cadmium
Serija MIL-DTL-26500, BACC63 Pakuotė Bulk
Kiti vardai CBACC63BV22F19P6H Orientacija 6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 19 (Power)
Pastaba Contacts Not Included Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed Apima -
Būsto spalva Silver funkcijos -
Sujungimo veržlių medžiaga, dengimas - Sujungimo veržlės skersmuo -
Susisiekimo tipas Crimp Kontaktų dydis 16 Power
Kontaktinė forma Circular Jungties tipas Receptacle Housing
Susiję produktai
BACC63BV22F12SN
BACC63BV22F12SN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 750 pcs
parsisiųsti: BACC63BV22F12SN.pdf
RFQ
BACC63BV22F19P6
BACC63BV22F19P6
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 19POS GOLD CRIMP