BACC63BV20H41SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV20H41SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV20H41SN.pdf
  • Pranešimas
BACC63BV20H41SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV20H41SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 41POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1037 pcs Duomenų lapas BACC63BV20H41SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 20-41 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV20H41SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 41 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Spalva -
Kabelių atidarymas 0.986" (25.04mm) Backshell medžiaga, dengimas -