BACC63BV18F31P6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV18F31P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV18F31P6.pdf
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV18F31P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV18F31P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1439 pcs Duomenų lapas BACC63BV18F31P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 18-31 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV18F31P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 31 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.865" (21.97mm) Backshell medžiaga, dengimas -