BACC63BV18B31SN
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV18B31SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Akcijų būklė 839 pcs stock
Laivas iš Honkongas
Siuntimo būdas DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 839 pcs
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV18B31SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV18B31SN Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 839 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Stainless Steel
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CBACC63BV18B31SN
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 31
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas BACC63BV18B31SN
Didelis skersmuo tiekiamas 18-31 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 31 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT FMALE 31 POS GOLD CRMP
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga N (Normal) Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Female Sockets Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63BV18B31PNH
BACC63BV18B31PNH
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 31POS PNL MT
Sandelyje: 1370 pcs
parsisiųsti: BACC63BV18B31PNH.pdf
RFQ
BACC63BV18B31PN
BACC63BV18B31PN
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 31POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1100 pcs
parsisiųsti: BACC63BV18B31PN.pdf
RFQ
BACC63BV18B31SNH
BACC63BV18B31SNH
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 31POS PNL MT