BACC63BV16H24P9
BelBel
Bel
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV16H24P9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV16H24P9.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV16H24P9 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV16H24P9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 24POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1521 pcs Duomenų lapas BACC63BV16H24P9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 16-24 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV16H24P9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 24 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.758" (19.25mm) Backshell medžiaga, dengimas -