BACC63BV16F10P8
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV16F10P8
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV16F10P8 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV16F10P8 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1686 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CBACC63BV16F10P8
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 10
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas BACC63BV16F10P8
Didelis skersmuo tiekiamas 16-10 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 10 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Dabartinis įvertinimas - Dabartinis - maks. / Kontaktas Threaded
Kontaktinė medžiaga 8 Susisiekite su Finish Thickness Gold
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Kabelio skersmuo 50µin (1.27µm)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63BV16F10P6
BACC63BV16F10P6
Gamintojai: Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas: CONN RCPT MALE 10 POS GOLD CRIMP
Sandelyje: 1792 pcs
parsisiųsti:
RFQ
BACC63BV16F10P7H
BACC63BV16F10P7H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG MALE 10POS PNL MT
Sandelyje: 2413 pcs
parsisiųsti: BACC63BV16F10P7H.pdf
RFQ
BACC63BV16F10P8H
BACC63BV16F10P8H
Gamintojai: Bel