BACC63BV14F15P6
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV14F15P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV14F15P6.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV14F15P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV14F15P6 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 15POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1895 pcs Duomenų lapas BACC63BV14F15P6.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 14-15 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Cadmium over Nickel Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV14F15P6
Orientacija 6 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 15 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.609" (15.47mm) Backshell medžiaga, dengimas -