BACC63BV12H12P9
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV12H12P9
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: BACC63BV12H12P9.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV12H12P9 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV12H12P9 Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT MALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2447 pcs Duomenų lapas BACC63BV12H12P9.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-12 "Shell" medžiaga Aluminum
"Shell Finish" Anodized Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV12H12P9
Orientacija 9 Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiagų degumo įvertinimas - Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Įdėkite medžiagą -
Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed funkcijos -
Dabartinis įvertinimas - Kontaktinė medžiaga -
Jungties tipas Receptacle, Male Pins Spalva -
Kabelių atidarymas 0.547" (13.89mm) Backshell medžiaga, dengimas -