BACC63BV12F12P6
Cinch Connectivity SolutionsCinch Connectivity Solutions
Cinch Connectivity Solutions
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV12F12P6
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai:
1 pcs
5 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV12F12P6 specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV12F12P6 Gamintojas Cinch Connectivity Solutions
apibūdinimas CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 2390 pcs Duomenų lapas
Įtampa - Įvertinta - Įveskite atributus Environment Sealed
Nutraukimas Crimp Shell dydis - Įterpti (konvertuoti iš) Aluminum, Cadmium Plated
"Shell" medžiaga, apdaila - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
RoHS statusas Bulk Kiti vardai CBACC63BV12F12P6
Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C Pozicijų skaičius 12
Montavimo tipas Panel Mount, Flange Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 12 Weeks Gamintojo kodas BACC63BV12F12P6
Didelis skersmuo tiekiamas 12-12 funkcijos Shielded
Išplėstas aprašymas 12 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold apibūdinimas CONN RCPT MALE 12 POS GOLD CRIMP