BACC63BV12B12SN
Produkto peržiūra
Dalies numeris: BACC63BV12B12SN
Gamintojas / Gamintojas: Bel
Prekės aprašymas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP
Duomenų lapai: 1.BACC63BV12B12SN.pdf2.BACC63BV12B12SN.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
BACC63BV12B12SN specifikacijos
Dalies numeris BACC63BV12B12SN Gamintojas Bel
apibūdinimas CONN RCPT FMALE 12POS GOLD CRIMP "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 1359 pcs Duomenų lapas 1.BACC63BV12B12SN.pdf2.BACC63BV12B12SN.pdf
Įtampos įvertinimas - Nutraukimas Crimp
Ekranavimas Shielded Shell dydis, MIL -
"Shell Size" - Įterpti 12-12 "Shell" medžiaga Stainless Steel
"Shell Finish" - Serija MIL-DTL-26500, BACC63
Pakuotė Bulk Kiti vardai CBACC63BV12B12SN
Orientacija N (Normal) Darbinė temperatūra -55°C ~ 200°C
Pozicijų skaičius 12 (Power) Montavimo tipas Panel Mount
Montavimo funkcija Flange Medžiagų degumo įvertinimas -
Įdėkite medžiagą - Apsauga nuo įsilaužimo Environment Sealed
funkcijos - Tvirtinimo tipas Threaded
Kontaktinė medžiaga - Susisiekite su Finish Thickness - poravimosi 50.0µin (1.27µm)
Susisiekite su Finish - poravimosi Gold Jungties tipas Receptacle, Female Sockets
Spalva - Kabelių atidarymas 0.547" (13.89mm)
Backshell medžiaga, dengimas - Programos -
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
BACC63BV12B12S9H
BACC63BV12B12S9H
Gamintojai: Bel
apibūdinimas: CONN RCPT HSG FMALE 12POS PNL MT
Sandelyje: 1831 pcs
parsisiųsti: BACC63BV12B12S9H.pdf
RFQ
BACC63BV12B12SNH
BACC63BV12B12SNH
Gamintojai: Bel